Новини світу фінансів

Національний банк зміцнив гривню: офіційний курс валют на 8 квітня.

Курс обміну гривні на євро визначено на позначці 50,27 грн за євро.

Національний банк України оголосив офіційний курс долара до гривні на середу, 8 квітня, на рівні 43,49 гривні за долар, що означає зміцнення української валюти на 9 копійок.

За інформацією, представленою на сайті регуляторного органу, гривня також зміцнила свої позиції стосовно євро: на середу офіційний курс європейської валюти визначено на рівні 50,27 гривні за один євро, що означає підвищення української національної валюти на 5 копійок.

На українському міжбанківському валютному ринку до 16:00 курс гривні по відношенню до долара США складав 43,48/43,53 грн за долар, а щодо євро — 50,28/50,32 грн за євро.

7 квітня курс долара в "ПриватБанку" знизився на 8 копійок, досягнувши рівня 43,82 гривні за долар. Курс євро також зменшився, подешевшавши на 5 копійок до 50,70 гривні за євро. Продаж американської валюти здійснювався за курсом 43,22 гривні, а євро - по 49,70 гривні за одиницю.

Одночасно курс долара США по відношенню до гривні в українських банках знизився на 10 копійок, досягнувши позначки 43,80 гривні за долар. Продати американську валюту можна було за середньою ставкою 43,30 гривні за долар. Щодо євро, його курс до гривні знизився на 16 копійок, і становив 50,69 гривні за євро, тоді як продаж європейської валюти відбувався за курсом 50,03 гривні за євро.

Читайте також