Бум на ринку праці. Існують спеціалісти, яким у Польщі підвищують заробітну плату навіть швидше, ніж працівникам сфери IT.

В Польщі спостерігається зростання попиту на професіоналів у сфері закупівель, при цьому їхні доходи підвищуються швидшими темпами, ніж у галузі інформаційних технологій.
Головним чинником зростання є активний розвиток центрів загального обслуговування, зазначає польський журнал money.
Відповідно до дослідження, здійсненого компаніями Antal, Sodexo та Польською асоціацією менеджерів у сфері логістики та закупівель, 72% фахівців висловили оптимізм щодо майбутнього зростання галузі, тоді як 26% вважають ці перспективи відмінними.
"Одним із проявів цього явища стало збільшення зарплат спеціалістів на 10% завдяки ланцюгам постачання. Це один з найзначніших приростів зарплат на початку десятиліття," - зазначила директорка Sodexo Polska Моніка Дроздзяк.
Водночас зростання зарплат в IT-сфері, що вважається однією з найбільш високооплачуваних, було набагато скромнішим: торік воно становило лише 1%.
Згідно з інформацією від Deloitte, Польща займає провідні позиції за кількістю центрів спільного обслуговування (ЦСО, Shared Services Centers). На сьогоднішній день приблизно третина закупівельних менеджерів відповідає за управління бюджетами, що перевищують 50 мільйонів злотих (приблизно $14 мільйонів).
Раніше NV повідомляв про те, що українці почали залишати свої позиції в польських підприємствах.