В Україні виявлено велике виробництво фальсифікованих агрохімікатів, які видавалися за продукцію популярних брендів.

Правоохоронні органи розкрили злочинну групу, що організувала в країні великий бізнес з виготовлення та продажу підробленої сільськогосподарської продукції.
Про це повідомляє Національна поліція.
Відзначено, що до злочинної організації належало 8 груп, в яких брали участь понад 20 громадян України.
"Зловмисники організували 8 підпільних цехів, де в промислових масштабах виготовляли пестициди. Сировину для їх виробництва, яка містила сильнодіючі та отруйні речовини, фігуранти замовляли та отримували з Китаю", - повідомляють правоохоронці.
Згідно з їхніми відомостями, члени угруповання продовжували позначати незаконно виготовлену сільськогосподарську продукцію логотипами відомих агрохімічних компаній з Європи та США. Для цього на території Київської та Одеської областей було організовано два цехи, де виготовляли необхідну поліграфію, включаючи захисні голограми, етикетки, упаковки та інструкції.
Також у Харківській області існувало спеціалізоване виробництво упаковки для нелегальної продукції.
В Нацполіції повідомляють, що збут фальсифікованої продукції під виглядом оригінальних товарів здійснювався на території України та країн ЄС через онлайн-магазини та логістичні компанії.
У період з березня по липень цього року злочинці виготовили більше 400 тонн фальсифікованої агрохімії. За інформацією правоохоронців, прогнозований прибуток від продажу цієї продукції перевищував 200 мільйонів гривень.
Правоохоронці здійснили 89 обшуків у місцях, де велися протиправні дії, охоплюючи території Київської, Закарпатської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей, а також столицю України.
За результатами виявлено та вилучено понад 175 тонн контрафактної продукції та сировини для її виготовлення, етикетки, пластикову тару, голографічні захисні елементи різних торгових марок та обладнання для їх виготовлення, банківські картки, документи, печатки суб'єктів господарювання, "чорнові" записи, грошові кошти в українській та іноземній валюті на загальну суму, еквівалентну близько 9 мільйонам гривень та 20 автомобілів.
Приблизна оцінка вартості конфіскованої підробленої продукції та матеріалів для її виробництва перевищує 100 мільйонів гривень, інформує правоохоронні органи.
Після аналізу результатів експертних досліджень конфіскованих товарів буде ухвалено рішення щодо інформування осіб, які перебувають під слідством, про підозру.
Нагадаємо: