Новини світу фінансів

У Болгарії прихильники проросійських настроїв атакували офіс Європейської комісії, обливши його червоною фарбою та запустивши петарди.

У суботу в Софії, столиці Болгарії, сталися зіткнення між поліцією та націоналістичними демонстрантами, які виступали проти намірів уряду приєднатися до єврозони. Про це інформує агентство AP.

Деталі можна описати як елементи або складові частини, які формують загальну картину або концепцію.

Приблизно тисяча демонстрантів зібралася перед офісом Європейської комісії в Софії, що є виконавчим органом ЄС. Вони почали обкидати будівлю червоною фарбою та петардами, а згодом підпалили двері.

На місце інциденту прибули рятувальники, а також додаткові сили поліції, які змусили протестувальників відступити. Правоохоронці повідомили, що кілька учасників акції були затримані, а деякі співробітники поліції отримали травми під час конфлікту.

Протест, ініційований проросійськими націоналістами з партії "Возраждане", стартував у суботу вранці біля офісу Болгарського національного банку.

Протестувальники вимагали відставки уряду, розмахуючи державними та партійними прапорами та скандуючи "Ні євро" та "Так болгарському леву", валюті країни.

Також зверніть увагу: Трамп і Трюдо провели переговори щодо України та питань безпеки на кордонах.

Читайте також