Курс валют на 11 липня: євро знизилося в ціні, а долар оцінюється в 42 гривні – інфографіка.

Протягом останніх днів курс євро в Україні демонструє стабільне зниження, хоча все ще залишається на рівні близько 50 гривень. У той же час долар продовжує дорожчати, але його вартість зростає без різких коливань.
Курс долара в Україні перевищив 42 гривні. Цю інформацію підтверджують дані з платформи "Мінфін".
"Середній обмінний курс долара в пунктах обміну залишився стабільним при покупці, проте підвищився на 2 копійки при продажу. (...) На готівковому ринку курс гривні до долара коливається в межах 41,50-42,09", -- зазначили на фінансовому порталі.
Графік коливань курсу долара за тиждень демонструє зростаючу тенденцію.
В цілому, середнє значення курсу долара до гривні в банківських установах дорівнює:
У відділеннях ПриватБанку долар можна придбати за курсом 41,35 грн, а продати — за 41,95 грн. У свою чергу, Ощадбанк пропонує трохи вищі курси: 41,65 грн для покупки та 42,05 грн для продажу.
Євро в обмінниках знизилося в ціні на 6 копійок при купівлі та на 5 копійок при продажу. На готівковому ринку, євро можна придбати за 48,70 грн, а продати за 49,40 грн. Графічні дані за тиждень підтверджують цю тенденцію до зниження.
Середній валютний курс, що встановлюється в банківських установах, дорівнює:
В касах ПриватБанку євро купують за курсом 48,25 грн, а продають за курсом 49,25 грн. В Ощадбанку курс, як і у випадку з доларом, вищий -- 48,65 і 49,40 грн відповідно.
Нагадаємо, експерти порадили українцям, куди зараз вдалий час вкладати гроші. Окрім купівлі іноземних валют громадяни частіше почали купувати золото, але фахівці попереджають про "підводні камені" таких вкладень.
Згідно з інформацією Центру Разумкова, в Україні спостерігається зростання зарплат, проте їх реальна купівельна спроможність залишається практично незмінною. З 2021 року номінальні зарплати підвищилися більш ніж на 50%, але реальні доходи, на жаль, залишаються на тому ж рівні.