Новини світу фінансів

Долар США знизився в обмінних курсах відносно євро та фунта стерлінгів, а також переживає падіння по відношенню до єни.

У п'ятницю вдень курс долара США почав знижуватися в парах з євро та фунтом стерлінгів, а також продовжує падати стосовно єни.

Розрахований ICE індекс DXY, що показує динаміку долара щодо шести валют (євро, швейцарський франк, єна, канадський долар, фунт стерлінгів і шведська крона), втрачає 0,28%, ширший WSJ Dollar Index - 0,24%.

У п'ятницю трейдери зосередять свою увагу на звіті, що стосується доходів та витрат американців за листопад. Цей звіт міститиме важливий індикатор інфляції, який аналізується Федеральною резервною системою — індекс PCE.

Звіт буде доступний для ознайомлення о 15:30 за східноєвропейським часом.

На 14:44 EET у п'ятницю курс пари євро до долара становить $1,0398, у порівнянні з $1,0363 на завершення попередньої торгової сесії.

Вартість фунта в парі з доларом піднялася до $1,2519 проти $1,2501 напередодні. Банк Англії в четвер зберіг базову ставку на рівні 4,75%, зазначивши, що вважає виправданим "поступовий підхід до зняття обмежень грошово-кредитної політики".

Курс долара в парі з єною знизився під час торгів до 156,72 ієни, у той час як напередодні він становив 157,44 ієни. Банк Японії вирішив залишити ключову процентну ставку на рівні 0,25% річних, що є найвищим показником з 2008 року, після завершення двох днів засідань у четвер.

Статдані, опубліковані в п'ятницю, показали прискорення інфляції в Японії в листопаді до 2,9% у річному виразі з жовтневих 2,3%. Інфляція оновила максимум із серпня.

Пара долар/офшорний юань наразі торгується на позначці 7,3038 юаня, що є зниженням у порівнянні з 7,3088 юаня, зафіксованими наприкінці попередньої торгової сесії.

У п'ятницю Народний банк Китаю (НБК), який виконує функції центробанку, вирішив не змінювати базову відсоткову ставку за кредитами (LPR) на один рік, залишивши її на позначці 3,1% річних. Ставка для п'ятирічних кредитів також залишилася незмінною і становить 3,6%. Аналітики не очікували жодних змін, як зазначає Trading Economics.

Обидва показники знаходяться на історично низьких рівнях, раніше НБК знижував їх у жовтні та липні.

Читайте також