Долар зазнав значного падіння стосовно інших світових валют через втрату довіри до Сполучених Штатів.

Золото встановило новий рекорд в історії, в той час як швейцарський франк досяг найвищого рівня за останні десять років.
Долар впав 11 квітня на 1,2% до 0,81405 швейцарського франка вперше з січня 2015 року, продовживши майже 4%-ве падіння, зазначене напередодні.
Євро піднявся на 1,7% і досягнув 1,13855 долара. Востаннє таке значення було зафіксовано в лютому 2022 року.
Ціна на золото зросла на 1,5%, досягнувши рекордного рівня в 3219,84 доларів за унцію.
Індекс долара, що відображає обмінний курс американської валюти стосовно шести ключових валют, зменшився на 1,2%, впавши нижче позначки 100 вперше з липня 2023 року.
Базова прибутковість 10-річних казначейських облігацій США зросла майже на 10 базисних пунктів до 4,488%.
10 квітня інвестори почали масово продавати акції на Волл-стріт після різкого підйому фондового ринку, що відбувся 9 квітня. Це зростання стало можливим завдяки несподіваному рішенням президента США Дональда Трампа призупинити підвищення митних ставок для багатьох торгових партнерів. Також спостерігалася активна розпродаж довгострокових казначейських облігацій США.
Трамп оголосив про 90-денний перерву, незважаючи на те, що протягом кількох днів наполегливо стверджував, що його політика залишиться незмінною. У результаті він збільшив митні збори на китайський імпорт до 145%, що ще більше ускладнило відносини між двома найбільшими економіками планети.
"Я глибоко стурбований відсутністю довіри серед інвесторів у США зараз, - сказав стратег Nomura Нака Мацудзава. - Це вотум недовіри не тільки з боку фондового ринку, а й учасників ринку казначейських зобов'язань до адміністрації Трампа та її політики".
Міністр фінансів США Скотт Бессент зазначив, що первісно скасування тарифів було задумане як спосіб змусити країни сісти за стіл переговорів. Однак Трамп визнав, що паніка на фінансових ринках, яка виникла після його оголошення про тарифи в "День звільнення" 2 квітня, вплинула на його подальше рішення.
Після свого повернення до Білого дому в січні Трамп не раз висловлював загрози торговим партнерам, обіцяючи запровадити різноманітні покарання, але в останній момент скасовував частину з них. Така стратегія викликала здивування в світових лідерів і створила занепокоєння серед керівників компаній, які стверджують, що невизначеність ускладнює оцінку ринкових умов.