Новини світу фінансів

Велика Британія виділить додаткові 2 мільярди доларів на забезпечення житлом для своїх військових.

Велика Британія планує виділити додаткові 1,5 мільярда фунтів стерлінгів (еквівалентно 2 мільярдам доларів) для покращення умов житла військовослужбовців. Ці інвестиції допоможуть залучити нових рекрутів, зберегти існуючий склад та підвищити моральний дух у військових рядах.

Як повідомляє Reuters, цю інформацію передає "Європейська правда".

Витрати будуть враховані в рамках Стратегічного оборонного огляду (SDR), який є десяти річним планом перетворення британської оборонної системи, повідомило уряд у суботу. Публікація SDR очікується в понеділок.

Фінансові кошти будуть витрачені на терміновий ремонт та технічне обслуговування, зокрема на відновлення котлів, усунення проблем з вологістю та цвіллю в службових квартирах, а також на зведення нового житла, повідомили представники уряду.

У звіті парламентського комітету з питань оборони в грудні минулого року було зроблено висновок, що стан житла є "шокуючим" і може призвести до того, що військовослужбовці звільняться з лав Збройних сил.

"Протягом тривалого часу численні сім'ї військовослужбовців змушені були жити в неналежних умовах, але нинішня влада активно працює над покращенням катастрофічної ситуації з військовим житлом, аби наші герої та їхні родини отримали гідні умови для життя", - зазначив міністр оборони Джон Гілі.

Згідно з повідомленням уряду, додаткові фінансові ресурси передбачають витрати понад 7 мільярдів фунтів стерлінгів на забезпечення житлом сімей військовослужбовців та спорудження нових об'єктів для одиноких представників військових до 2029 року.

Як повідомлялося, британські військові витратять понад 1 млрд фунтів стерлінгів ($1,35 млрд) на штучний інтелект і команду хакерських атак.

Нагадуємо, що в Північноатлантичному альянсі була запропонована ініціатива щодо включення витрат на кібербезпеку, а також заходів, що стосуються охорони кордонів і прибережних територій, до нового цільового показника "позавійськових" витрат Альянсу, який становитиме 1,5% від валового внутрішнього продукту.

Читайте також