Новини світу фінансів

Bitcoin вперше з 2024 року знизився до позначки в $70 000.

Дмитро Джугалик – журналіст видання "Межа". Мої статті присвячені темам, які мене справді цікавлять: технології, відеоігри та кінематограф.

Ціна Bitcoin у четвер, 5 лютого, наближалася до позначки в $70 000. На старті європейських торгів вартість знизилася на 2%, після того як під час азійської сесії зафіксувала падіння на 3,5%, досягнувши $70 052,38. Це стало найнижчим значенням з листопада 2024 року, повідомляє Reuters.

Друга найдорожча криптовалюта у світі, Ether, також впала на 0,7% до $2111,34. Останній раз коли вартість була нижче $2000 було ще у травні 2025 року.

На протязі цього тижня Bitcoin знизив свою вартість на 7%, а за весь рік його вартість зменшилася на 20%. Щодо Ether, то його ціна знизилася на 30% у поточному році.

Експерти зазначають, що різке падіння курсу криптовалют стало наслідком висунення Кевіна Воршга на посаду нового голови Федеральної резервної системи США, оскільки існують побоювання, що він може зменшити баланс ФРС.

Читайте також